Lëvizni lart
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Transport Falas
Transporti falas për porositë mbi 10.000 lekë
Cilësi maksimale
Produkte cilësore nga markat më të njohura
Suport 24/7
Keni nevojë për ndihmë? Na kontaktoni
Prosound Sales - Partnerët
Jeni Partnerë?
Please select products in "Products" section

PROSOUND SALES

Sisteme Audiovizuale

PROSOUND e filloi aktivitetin e saj në vitin 2006, nxitur nga dashuria dhe pasioni për botën audio-vizuale. Që nga ai moment kompania është rritur gradualisht duke siguruar jo vetëm produktet dhe përvojen më të mirë në treg, por duke sjellë gjithashtu ide dhe risi inovative.

Prosound Sales - Partnerët
Jeni Partnerë?
Please select products in "Products" section
Please select products in "Products" section
Prosound Sales - Partnerët
Jeni Partnerë?
Sisteme Ofertë
Nga Koleksioni i ri i Vonyx
Wired-Microphones
Sete Ofertë
Markat mira ndriçuesve vetëm një hap larg jush!
produkt-2
Ofertat
Lajme & Blog
Amare Hotel
Amare Hotel

Hoteli me i ri ne bregdetin e shengjinit i beson departamentit shitjeve te kompanis Prosound studimin, zbatimin dhe konfigurimin.

Aeroporti Kukesit
Aeroporti i Kukësit

Departamentit te shitjeve te kompanis Prosound u besua sistemi audio emergjences se aeroportit.

Amare Hotel

Hoteli me i ri ne bregdetin e shengjinit i beson departamentit shitjeve te kompanis Prosound studimin, zbatimin dhe konfigurimin.

Aeroporti i Kukësit

Departamentit te shitjeve te kompanis Prosound u besua sistemi audio emergjences se aeroportit.

Markat & Brandet
×
Shopping Cart
Close
Cart
  • No products in the cart.
Your cart is empty
Please add several products to your shopping cart before proceeding with your purchase.
Browse our store categories to discover new arrivals and special offers.