Record Player Audizio RP320 Aluminium

99.00

 

In stock

SKU: 102-176
Categories: ,
Share:
Description
Specifications
Description

Bëni një hap pas në kohë me RP320 Record Player në dizajnin e valixheve dhe rijetoni tingujt e këngëve tuaja të preferuara. I mbuluar në pamje alumini me qoshe metalike dhe dorezë mbajtëse prej lëkure PU, ky gramafon me dizajn të viteve ’60 ju lejon të shijoni muzikën tuaj kudo dhe në çdo kohë. Me një dalje RCA dhe një lidhje 3,5 mm është e lehtë ta lidhni këtë gramafon me bokse të jashtëm ose të lidhni kufjet dhe të dëgjoni vetëm. RP320 është gramafon me madhësi të plotë me tre shpejtësi (33 1/3 , 45 dhe 78 RPM) që përshtatet me të gjitha rekordet tuaja vinil 7/10/12 inç dhe mbështet funksionin wireless Bluetooth ku mund të lidhni celularin , tabletin ose pajisje të tjera inteligjente .

Specifications
The item has been added to the wishlist View wishlist
Item removed from wishlist