Fenton Nashville Vintage Record Player Dark Wood

289.00

 

In stock

SKU: 102-189
Categories: ,
Share:
Description
Specifications
Description

Fenton Nashville është një gramafon fantastik e gjitha-në-një që duket e mrekullueshme, është kompakte dhe është e mbushur me opsionet që me siguri po kërkoni. Ky regjistrues i stilit nostalgjik është i pajisur me një riprodhues CD, një sistem të integruar të altoparlantëve stereo dhe një marrës radioje DAB+/FM për akordim në stacionet tuaja të preferuara radio dixhitale dhe analoge. Nashville është një gramafon me tre shpejtësi (33 1/3, 45 dhe 78 RPM) që përshtatet me të gjitha rekordet tuaja vinyl 7/10/12 inç dhe mbështet funksionin BT. Ju mund të lidhni telefonin tuaj inteligjent, tabletin ose pajisje të tjera inteligjente me valë. Ky gramafon vintage i punuar me dorë nga Fenton me një dizajn druri është i përsosur për ata që kërkojnë një gramafon me pamje klasike por moderne.

Specifications
The item has been added to the wishlist View wishlist
Item removed from wishlist