Fenton RP106W Record Player Wood

67.62

 

In stock

SKU: 102-104
Categories: ,
Share:
Description
Specifications
Description

Bëni një hap pas në kohë dhe rijetoni ndjesinë dhe tingujt e këngëve tuaja të preferuara me RP106 nga Fenton. Kabineti prej druri i punuar me dorë përmban dy bokse të integruara, kështu që ju mund të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme. Nëpërmjet daljes RCA është e lehtë të lidhni bokse të jashtme ose të lidhni një palë kufje dhe të dëgjoni vetëm. Përdorni portën USB për të kthyer vinylin tuaj në MP3 nëpërmjet kompjuterit tuaj me softuerin e dhënë.

Specifications
The item has been added to the wishlist View wishlist
Item removed from wishlist