Record Player Fenton RP115D with BT

83.30

 

Out of stock

SKU: 102-108
Categories: ,
Share:
Description
Specifications
Description

Mobilizoni muzikën tuaj me gramafonin Fenton RP115D. Kjo valixhe me stil, e mbuluar me një shtresë lëkure PU, është e lehtë dhe ju lejon të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme . Marrësi i integruar Bluetooth ju lejon të transmetoni lehtësisht muzikën tuaj nga pajisja juaj smartphone në gramafonin RP115D.

Produkte te ngjashme :Gramafon Fenton RP115D ValixheGramafon Fenton RP115B Record Player BrownGramafon Fenton RP118C Valixhe

Specifications
The item has been added to the wishlist View wishlist
Item removed from wishlist