Record Player Fenton RP115G Creme

87.22

 

In stock

SKU: 102-112
Categories: ,
Share:
Description
Specifications
Description

Mobilizoni muzikën tuaj me gramafonin Fenton RP115G. Kjo valixhe me stil, e mbuluar me një shtresë lëkure PU, është e lehtë dhe ju lejon të dëgjoni muzikë pa pasur nevojë ta lidhni atë me një sistem boksesh të jashtme . Marrësi i integruar Bluetooth ju lejon të transmetoni lehtësisht muzikën tuaj nga pajisja juaj smartphone në gramafonin RP115G.Produkte te ngjashme:

gramafon

Specifications
The item has been added to the wishlist View wishlist
Item removed from wishlist