Record Player Fenton RP162LED with BT in/out Black

165.62

 

In stock

SKU: 102-123
Categories: ,
Share:
Description
Specifications
Description

Bëhuni gati për t’u magjepsur pasi Gramafoni LED që ndryshon ngjyrat i shton një dimension krejtësisht të ri përvojës suaj të dëgjimit me vinyl. Kjo pllakë rrotulluese me tre shpejtësi mund të luajë rekorde 33, 45 dhe 78 rpm dhe ka një strehë moderne prej druri në kombinim me një veshje luksoze prej pëlhure. Lidhet me valë me altoparlantë, kufje dhe pajisje të tjera të pajisura me teknologjinë me valë BT ose me sisteme audio me tela dhe altoparlantë me energji elektrike. Me marrësin e integruar BT, muzika dixhitale mund të transmetohet gjithashtu me valë nga një smartphone, tablet PC ose pajisje të tjera të pajtueshme me BT dhe mund të dëgjohet nëpërmjet altoparlantëve stereo.

Specifications
The item has been added to the wishlist View wishlist
Item removed from wishlist