Makineri Tymi Beamz S2500 (Used)

L19,900

In stock

Categories:
Share:
Përshkrimi
Specifikimet
Përshkrimi

S2500 është një makineri profesionale tymi 2500W, gjendja perfekte.24x 10W LEDs në të kuqe, jeshile, blu dhe amber i japin një efekt spektakolar ngjyrash paketës së tymit.

 
Specifikimet
Brand beamZ
Product colour Black
Heating element 2500W
Heat-up time (minutes) 3.5
Re-Heat time (minutes) 1.20
Output volume per minute 900m³
Tank capacity 3.5l
Light source 4-in-1 LED
LED colours Red, Green, Blue, Amber
LED power 10W
Quantity of LEDs 24
Modes DMX
DMX channels 8
DMX connection 3-pin XLR
Power supply 220-240VAC 50Hz
Dimensions (L x W x H) 370 x 190 x 350mm
Weight 9.1
Included accessories Power cable
Artikulli u shtua në listën e dëshirave Shiko listën e dëshirave
Artikulli u hoq nga lista e dëshirave