Mikrofon Beyerdynamic TG-L58 (Used)

L7,900

1 cope gjendje i perdorur

In stock

Categories:
Share:
Përshkrimi

Mikrofoni me kapëse TG L58 është zgjedhja e parë për televizionin dhe filmin gjithashtu dhe për prezantime dhe aplikime teatrale.Modeli i këtij mikrofoni lavalier të balancuar akustikisht lejon shumë fleksibilitet në pozicionim, TG L58 mund të vishet në xhaketë dhe gjithashtu mund të maskohet në fytyrë me grim. Është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe djersa, dhe është jashtëzakonisht i pandjeshëm ndaj zhurmave pop.Karakteristikat:

  • Mikrofoni i kondensatorit me cilësi të lartë
  • Përgjigja e zgjeruar e frekuencës
  • Kuptueshmëri e lartë e të folurit
  • Ndjeshmëri e lartë
  • Dizajn i vogël
Artikulli u shtua në listën e dëshirave Shiko listën e dëshirave
Artikulli u hoq nga lista e dëshirave